Vedení účetnictví a daňové evidence

Nemáte čas na zpracování dokladů a vyplňování přiznání? Nechte to na nás! Jsme účetní kancelář s bohatými zkušenostmi a specializací v oboru. Zajistíme kompletní zpracování a vedení účetnictví pro firmy a živnostníky.

S našimi špičkovými službami se můžete spolehnout, že vedení účetnictví bude na profesionální úrovni.

Daňové poradenství
Eliška

Vedení účetnictví přehledně a precizně

Jsme přesní jako hodinky: připomeneme vám blížící se termíny, abyste se vyhnuli stresu. Postaráme se, aby vše bylo vyřízeno na chlup přesně.

Daňová přiznání, výkazy, hlášení, přehledy, uzávěrky, audity…

Nejraději byste tyhle všechny účetní termíny hodili za hlavu? Rozhodně to celé můžete přehodit na nás.

Abyste nebyli z účetnictví vyřízení, tak je za vás vyřídíme my.

Eliška
Daňové poradenství

Účetní služby pro firmy i OSVČ

Zpracujeme účetní předpisy podle potřeb vaší společnosti, účetní výkazy, stejně jako pravidelnou roční uzávěrku, mimořádnou účetní závěrku či evidenci pro účely daňové povinnosti plátců DPH.

Postaráme se o statistické výkazy pro potřebu společnosti i pro statistický úřad. Provedeme rekonstrukci účetnictví, pomůžeme přejít z daňové evidence na účetnictví či daňový paušál.

Poskytujeme profesionální účetní služby pro firmy, spolky, neziskové organizace a živnostníky s kompletním vedením jejich účetnictví.

Spolehlivá účetní firma pro podnikatele

Jsme tu pro všechny, kteří hledají důvěryhodnou účetní kancelář. K vašim interním účetním datům přistupujeme citlivě a do kontextu vašeho podnikání přinášíme nadhled externí účetní firmy.

Efektivní správa, kontrola a archivace dokladů

Profesionální zastoupení na úřadech

Správa a evidence kontrolního hlášení a DPH

Sestavení a zpracování účetních výkazů

Odborná příprava daňového přiznání

Srozumitelné vysvětlení čísel a tabulek

Profesionální účetní firma

Od založení firmy v roce 2005 se na nás spolehlo již více než 1200 klientů, pro které jsme zpracovali přes 160 000 daňových přiznání. Díky našim znalostem, dlouhodobým zkušenostem v oboru a konstantnímu vzdělávání našeho týmu více než 25 účetních vám můžeme nabídnout služby na skvělé úrovni.

PRODIMO

„Specializujeme se na účetnictví pro firmy a žádný klient pro nás není moc malý nebo příliš velký - poskytujeme účetní a daňové služby malým, středním i velkým podnikům.“

Roman Martinek, PRODIMO
Roman Martinek
ředitel