Daňové poradenství, účetní a daňové služby

Víme, že správné daňové plánování je klíčové pro vaši finanční stabilitu. Naši zkušení daňoví poradci se zaměřují na individuální potřeby každého klienta a přizpůsobují své služby tak, aby maximalizovali vaše výhody.

Díky našim daňovým poradcům máte klidné spaní

Bez ohledu na složitost vašich potřeb se naše služby přizpůsobí všem klientům. Věříme, že schopnost vyhovět i těm nejnáročnějším výzvám je přirozenou součástí našeho přístupu. S námi se můžete spolehnout na vynikající servis a individuální péči našich daňových poradců.

Daňové poradenství

Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli komplexní služby v oblasti daní, daňového poradenství a daňového auditu

PRODIMO
Eliška

Průběžné daňové poradenství

Většina našich klientů na PRODIMO spoléhá už řadu let. Dlouhodobá spolupráce a specializované daňové poradenství přináší klientům mnoho výhod. Čím lépe vás poznáváme, tím efektivněji vám dokážeme pomoci.

Ať už řešíte daňově uznatelné náklady nebo přechod z daňové evidence na podvojné účetnictví můžete se spolehnout na odbornost daňařů a věnovat se tomu, co je pro vás důležité.

Profesionální poradenství v oblasti daní

Jednorázové daňové poradenství

I když nejste našimi klienty, ale zrovna něco “hoří” nebo se chcete poradit do budoucna, nabízíme jednorázovou konzultaci. Víme si rady a přehledně s vámi probereme problém, se kterým se potýkáte. A ideálně předejdeme tomu, abyste nějaký problém vůbec měli.

Průběžné daňové poradenství

Dlouhodobá spolupráce má pro klienty jasné výhody. Vědí, že se na nás mohou spolehnout a zastoupíme je na úřadě, když mají daňovou kontrolu nebo řízení se správcem daně, zatímco se sami věnují… prostě čemukoli chtějí.

Daňový audit

Nezávislé a detailní posouzení daňových povinností a dodržování daňových předpisů vaší společností. Cílem daňového auditu je minimalizovat daňová rizika a zajistit, že správně plníte daňové povinnosti. Audit je zaměřen na zjištění, zda jsou daňová přiznání správně vyplněna a zda jsou dodržovány všechny relevantní daňové předpisy.

Zpracování daňového přiznání

Nabízíme komplexní zpracování daňového přiznání, ať už k dani z příjmu fyzických osob nebo právnických osob, přiznání k DPH, silniční dani či dani z nemovitosti. Nechte na nás zpracování všech svých daňových přiznání.

Kontrola nebo odklad daňového přiznání

Zajišťujeme odklad daňového přiznání, kontrolu již zpracovaných daňových přiznání a zpracování dalších formulářů daňové správy dle vašich potřeb. Jsme precizní a především víme, co děláme. 

Přehled i v komplikovaných situacích

Pokud řešíte složitý účetní případ, díky našemu rozsáhlému týmu vám můžeme předložit názory několika daňových poradců, stejně jako byste se zdravotním problémem zašli pro radu k více lékařům. Tak získáte optimální řešení na míru, které vám plně vyhovuje.

Eliška

Audit účetnictví

V případě, že máte povinnost udělat audit účetnictví, nebo chcete zvýšit věrohodnost a transparentnost firmy, nabízíme zajištění kvalitních auditorských služeb renomovaných auditorských společností a soukromých auditorů pro vaši společnost.

Každý klient je pro nás stejně důležitý

„Bez ohledu na složitost vašich potřeb se naše služby přizpůsobí všem klientům. Věřím, že schopnost vyhovět i těm nejnáročnějším výzvám je přirozenou součástí našeho přístupu. S námi se můžete spolehnout na vynikající servis a individuální péči našich daňařů.“

Roman Martinek, PRODIMO
Roman Martinek
ředitel