ABAS ČR


Asociace bazénů a saun České republiky sdružuje provozovatele bazénů,saun, koupališť a dalších regeneračních zařízení

ADET


Asociace pro devizový trh se zaměřuje na ochranu spotřebitele, na prohlubování jeho důvěry v nebankovní sektor, v němž usiluje o standardizaci vysoké kvality poskytovaných finančních služeb.

ADINTERNET


Pomáháme najít bydlení stovkám rodin každý rok.

ASKP ČR


Dobrovolné sdružení výrobců plochého, obalového, technického, užitkového skla, keramiky a porcelánu

C & B GROUP


Komunikační agentura, která od roku 2009 nabízí špičkové služby v oblastech PR, eventů a designu, hrdý pořadatel akce Ples v opeře.

ČESKÁ RADA PRO ŠETRNNÉ BUDOVY


Spolek podněcující trh k vytvoření prostředí pro kvalitní stavby ekonomicky ziskové i šetrné k životnímu prostředí.

CODESCALE


Technologická společnost specializující se na vývoj software.

CZECH DESIGN


Občanské sdružení s cílem podpořit český design. Informace o projektech, trendech, technologiích a historii českého designu

DĚTSKÝ ČIN ROKU


Nadační fond podporující děti v konání dobra. Mapuje, kolik statečných činů vykonaly a stále konají a nabádá je, aby o takových skutcích mluvily a tím jejich hodnotu posílily.

DOMOV GOLD POWER


Komplexní služby v oblasti fotovoltaických solárních systémů, jak pro majitele rodinných domů, tak pro malé i velké investory

dortik.cz


Bohatý výběr ze šlehačkových, ovocných, krémových a čokoládových zákusků, minidezertů, řezů a celých dortů. Bohatý výběr čerstvých obložených chlebíčků. Příjemné prostředí cukrárny, která nabízí několik druhů kávy a čaje a dalších nápojů.

EMOCIO


Specializované internetové služby - vytváření a správa internetových stránek, kvalitní grafické služby, moderní a originální webdesign, zakázková výroba logotypů

ETOILE


Výroba technicky komplikovaných dřevěných schodišť a zábradlí, teras. Realizace atypických oken a dveří jak v přísně chráněných památkových zónách (Český Krumlov, Praha), tak soudobých moderních novostavbách.

GREEN DOORS


Sdružení zabývající se pracovní a sociální rehabilitací lidí, kteří onemocněli schizofrenií

HI-LIGHTS


Mediální a PR poradenství, analýza mediálního obrazu; pomoc na sociálních sítích a při krizové komunikaci.

ING. LEE LOUDA


Licencovaný makléř, správce konkursní podstaty, likvidátor a nucený správce vedený v seznamu ČNB, člen Komory specialistů pro krizové řízení a insolvenci

IYNF


Mezinározní mládežnická nestátní organizace, která společně se svými členy propaguje ideál udržitelného rozvoje, sociálně demokratickou společnost a individuální vývoj mladých lidí.

JAN ZEMAN A PARTNEŘI


Malířství Zeman je rodinou firmou, která byla založena v roce 1990. Otec a syn jsou členy Cechu malířů a lakýrníků. Svoji práci provádí svědomitě a profesionálně

JIHOČESKÁ KOP


Demokratické, dobrovolné, samostatné a nezávislé sdružení dětí, mládeže a dospělých.

JSK SERVIS


Komplexní služby realitní kanceláře, developerské projekty, poradenství v oblasti financování.

KALDI CAFÉ


V kavárně Ethiopia Café pracuje více než 50% lidí se zdravotním postižením. Cílem je vybudovat funkční sociální firmu západního modelu s důrazem na sociální odpovědnost

KB STAV


Bytové stavby, kompletní realizace interiérů, individuální výstavba rodinných domů, opravy a zateplení fasád, dodávka krovů a střešních krytin, realizace zahrad.

KOMISE PRO ROZHODČÍ ŘÍZENÍ


Mimosoudní metoda projednávání a rozhodování majetkových sporů nezávislými a nestrannými rozhodci, kteří jsou odborníky na danou problematiku.

kytku.cz


Netradiční vršovická květinářství s nabídkou rozvozu po celé Praze. Denně nabídka čerstvých květin. Netradiční vazby, které jinde nenajdete.

NADACE DIVOKÉ HUSY


Nadace, jejíž unikátní přístup k pomoci spočívá ve zdvojnásobování výtěžků benefičních akcí až do výše 60.000 Kč. Podporujeme odvážné lidi z NNO, jejich smělé projekty v sociální, zdravotní a humanitární oblasti.

NADACE PANGEA


Nadace iniciuje a podporuje projekty přispívající k růstu všeobecné vzdělanosti, k hlubšímu dorozumění mezi lidmi, k ochraně kulturního dědictví, k zušlechtění a nápravě životního stylu.

OPIM


Posláním organizace je šířit povědomí o lidských právech a pomáhat českým občanům a menšinám žijícím v ČR skrze vzdělávací a informační programy

polévku.cz


Rodinná polévkárna a kantýna s nabídkou snídaní, polévek, hlavních jídel, salátů, přesnídávek a svačin z čerstvých a kvalitních surovin otevřená od pondělí do pátku od 9 do 16 hodin.

PRO BONUSYS


Dárky pro Vás a Vaše blízké, benefity pro zaměstnance, věrnostní program pro zákazníky.

SOLUTION INTERIER


Výroba kancelářského nábytku, kuchyně, stylový nábytek, atypický nábytek.

SPIRIT DESIGN


Vývoj, výroba a prodej batohů, kožené galanterie a reklamních předmětů z textilních a plastových materiálů. Výrobky jsou zaměřeny zpravidla na sport, školu a volný čas.

STŘEDOČESKÁ KOP


Demokratické, dobrovolné, samostatné a nezávislé sdružení dětí, mládeže a dospělých.

SVĚTLO PRO SVĚT


Nevládní organizace se zaměřuje na prevenci a léčbu slepoty a na systémovou podporu osob s postižením v rozvojových zemích.

VIT CONSULTING


Ekonomické a právní poradenstvím pro asijské trhy, včetně analýz a návrhu řešení podnikatelských plánů. Interkulturní management, ekonomika, obchodní právo a komunikace trhu Číny a jihovýchodní Asie.

YOUTH ENVIRONMENT EUROPE


All YEE activities are organised and carried out by young people under 30 years of age, who wants to understand of nature and environmental problems
 
Společnost PRODIMO s.r.o. působí na našem trhu v oblasti účetnictví, daňové evidence, mzdového účetnictví, ekonomického a finančního poradenství od roku 2005. Nabízí svým klientům spektrum kvalitních služeb, které ocení jak drobný živnostník, tak dynamická společnost…
tvorba www stránek emocio