O nás

Společnost PRODIMO působí na našem trhu od roku 2005. Byla založena dvěma společníky – panem Romanem Martinkem a paní Andreou Nelibovou, zkušenými finančními účetními. Za více než deset let působení si na trhu vybudovala dobrou pozici, a to především úsilím maximálně vyjít vstříc svým klientům. Od roku 2011 fungují ve spolupráci společnosti PRODIMO a PRODIMO ACCOUNTING. Obě společnosti jsou pojištěny za své chyby do výše 10 milionů korun. Od prosince 2015 je jediným společníkem a jednatelem společnosti PRODIMO pan Roman Martinek. Společnost PRODIMO ACCOUNTING působí beze změny v Obchodním rejstříku.

Obě společnosti řídí pan Roman Martinek. PRODIMO má přes 25 zaměstnanců a spolupracuje s cca 10 dalšími externími pracovníky.

Společnost poskytuje své služby mnoha fyzickým osobám, společnostem s ručením omezeným, evropským společnostem, akciovým společnostem i spolkům.

Díky specializaci na neziskové organizace se můžeme pochlubit cca 60 subjekty, které svěřily do naší péče své účetnictví. Mezi ty významné patří např. NADACE DIVOKÉ HUSY, PIONÝR, SVĚTLO PRO SVĚT nebo GREEN DOORS.

Cílem společnosti je poskytovat své kvalitní služby dalším a dalším spokojeným zákazníkům.